<

ATW.NL NAVIGATION:

INLOGGEN

ADVERTENTIE PLAATSEN?

UW VOERTUIGEN

CONTACT

 

 

gebruikersnaam

wachtwoord

 

home

verkoopsuccessen

used trucks

test archief

bouwmachines

specials

shop

verkeer

Van Vliet Trucks Holland B.V. biedt te koop aan: Mooie MAN TGM 18.240 uit 0, Meer informatie...

Cadeaubonnen
Breed Assortiment
Relatiegeschenken

Mercedes-Benz Trucks

 

 

Geplaatst op 01 Februari 2010, 10.57 uur


Paccar sluit 2009 af met winst

Al 70 achtereenvolgende jaren kon PACCAR met winst afsluiten. Zelfs het afgelopen recessiejaar bracht winst, waarmee de succesteller op 71 opeenvolgende winstjaren kwam.

De nettowinst in het vierde kwartaal verbeterde ten opzichte van het derde kwartaal van 2009 en kwam uit op $46,1 miljoen ($0,13 per verwaterd aandeel), vergeleken met $113,1 miljoen ($0,31 per verwaterd aandeel) in het vierde kwartaal van 2008. De resultaten van het vierde kwartaal zijn inclusief een eenmalige belastingslast van $11,4 miljoen ($0,03 per verwaterd aandeel), vanwege een nieuwe Mexicaanse belastingwet die met terugwerkende kracht in december 2009 van kracht werd. De netto-omzet, inclusief de inkomsten uit financiële dienstverlening, bedroeg in het vierde kwartaal $2,24 miljard, vergeleken met $2,92 miljard in dezelfde periode van 2008.
De geconsolideerde netto-omzet, inclusief de inkomsten uit financiële dienstverlening, bedroeg over heel 2009 $8,09 miljard, tegenover $14,97 miljard in 2008. De nettowinst over heel 2009 bedroeg $111,9 miljoen ($0,31 per verwaterd aandeel), vergeleken met $1,02 miljard ($2,78 per verwaterd aandeel) in 2008. In 2009 werd een regulier dividend van $0,54 per aandeel vastgesteld. Sinds 1941 heeft PACCAR jaarlijks dividend uitgekeerd. In de afgelopen tien jaar steeg PACCAR’s reguliere dividend met 240 procent.
Het afgelopen jaar leverde PACCAR wereldwijd 61.000 voertuigen af.

Atw.nl Headlines
Atw.nl Headlines

Nieuwe 7G-TRONIC automaat op Sprinter

Truckverkoop 2011 ruim 30 procent in d...

Officiele ingebruikstelling 100% bioga...

Roordink krijgt erkenning voor duurzaa...

Voorzichtig herstel trailermarkt in 2011

20 jaar Renault Magnum, de legende duu...

De Rooy wint DAKAR 2012 met IVECO Strator

Van Vliet Trucks doneert aan Bart de ...

Wezenberg als eerste de weg op met Sc...

Olaf de Bruijn directeur RAI Vereniging


Nieuwe 7G-TRONIC automaat op Sprinter
Mercedes-Benz levert een compleet nieuwe automatische versnellingsbak op alle Sprinter Combi’s, Sprinter gesloten bestelwagens en chassis cabines met V6 motor. De nieuwe 7G-TRONIC automaat brengt naast een soepeler schakelgedrag ook een lager brandstofverbruik en lagere CO2-uitstoot met zich mee.

© Atw.nl - Copyright 2006-2012, All right reserved. Peters Uitgevers Mij. B.V.