<

ATW.NL NAVIGATION:

INLOGGEN

ADVERTENTIE PLAATSEN?

UW VOERTUIGEN

CONTACT

 

 

gebruikersnaam

wachtwoord

 

home

verkoopsuccessen

used trucks

test archief

bouwmachines

specials

shop

verkeer

Van Vliet Trucks Holland B.V. biedt te koop aan: Mooie DAF 95 XF 430 uit 2001, Meer informatie...

Cadeaubonnen
Breed Assortiment
Relatiegeschenken

Mercedes-Benz Trucks

 

 
Wim Bosman (midden) overhandigt de waardecheque aan Berry van Houten (l.).

Geplaatst op 13 Januari 2010, 11.25 uur


Succesvolle chauffeursdag Wim Bosman Transport

Ondanks het feit dat de weersprofeten het afgelopen weekend iedereen aanraadden om vanwege de sneeuw thuis te blijven, kwamen toch ruim 120 chauffeurs naar Wim Bosman Transport voor de jaarlijkse chauffeursdag. Deze dag was in een nieuw jasje gestoken en bevatte onder meer een praktijkproef.

Met behulp van de OSC (Overkoepelende Stichting Chauffeursactiviteiten) waren tal van aspecten uit het chauffeursvak als proef opgesteld, zoals ladingzekerheid, rijklaar check, ADR materiaal, verkeerstheorie, overbelading etc.was aanwezig voor een snelheidsproef met trekker en er waren behendigheidsproeven en een zuinigheidswedstrijd. Verder toonde Euromaster ‘mishandelde’ banden en vertelde hoe je die dient te voorkomen.

Een tiental manoeuvreerproeven stond in de sneeuw te wachten en een snijdende wind maakte het niet comfortabeler. Verdeeld in groepen van ongeveer 10 chauffeurs, allen gekenmerkt door een andere kleur pet, ging men ook hier vol vuur van start. Overal lachende gezichten, want de stemming zat er vanaf het eerste moment al goed in. De grote truckmerken hadden allemaal hun topmodel gestuurd om een spannende zuinigheidswedstrijd te houden. Die ging niet tussen de merken maar moets de kwaliteiten van de chauffeurs aantonen. Speciaal uit Lyon had Renault een Premium laten komen die was uitgerust met een computer waarop werkelijk alle gegevens van de rit inzichtelijk te maken waren. Aan het eind van de dag maakte directeur transport, Bertil ter Maat, de uitslag bekend en bleek dat de heer Liebrand de zuinigste chauffeur van Wim Bosman Transport was geworden.

Hierna overhandigde Wim Bosman een waardecheque aan Berry van Houten, secretaris van ROVG (Gelderland) waar het lespakket ‘Je raakt zoek in de dode hoek’ is ontwikkeld voor groep 7 en 8 Basisschoolleerlingen over het gevaar van de Dode Hoek bij vrachtwagens. De OSC heeft aangeboden voor trucks en chauffeurs te zorgen om de Dode Hoek voorlichting compleet te maken. Op de cheque was te lezen dat Wim Bosman Transport voor 15 lessen vrachtwagens en chauffeurs ter beschikking stelt voor deze voorlichting op Gelderse scholen. Namens de chauffeursverenigingen, aangesloten bij de OSC, waren Ron Jansen en Han Megens van Truckers Club Millingen aanwezig om ook hun steun toe te zeggen.

Bij Wim Bosman hoopt men dat dit prachtige initiatief van ROVG en OSC voldoende steun van andere transportondernemers en chauffeurs zal krijgen, waardoor er een landelijke voorlichting vanaf 2011 kan volgen. Inmiddels is bekend dat ook Koninklijke Rotra hieraan zal gaan meewerken. Eenieder die dit initiatief eveneens wil volgen kan zich aanmelden kan via E-mail osc1@planet.nl of kijken op www.chauffeursverenigingen.nl onder de kop voorlichting.

Atw.nl Headlines
Atw.nl Headlines

Emoss NL produceert elektrische bedrij...

VDL Bus & Coach levert superluxe Futura’s

Kippertransport Ballast Nedam naar BUKO

Nog enkele dagen om een nieuwe truck t...

De nieuwe Mercedes-Benz Antos voor het...

Met Pon in de toekomst

Renault lanceert de 8x4*4

RoAd viert jubileum met huisshow

Vervroegde openstelling rijstrook A12 ...

Connekt lanceert Lean and Green Star


Emoss NL produceert elektrische bedrijfswagens
Aan het Innovatiepark in Oosterhout, langs de A59, is Emoss gestart met de productie van elektrische powertrains en bussen, trucks en taxi's. Emoss zal dit jaar zijn r&d-unit vestigen op de Automotive Campus in Helmond. Emoss zal powertrains leveren en inbouwen maar zal ook onder eigen label elektrische voertuigen op de markt brengen.

© Atw.nl - Copyright 2006-2012, All right reserved. Peters Uitgevers Mij. B.V.

müzik dinle müzik dinle klip izle deutsch porn free porn free porn