<

ATW.NL NAVIGATION:

INLOGGEN

ADVERTENTIE PLAATSEN?

UW VOERTUIGEN

CONTACT

 

 

gebruikersnaam

wachtwoord

 

home

verkoopsuccessen

used trucks

test archief

bouwmachines

specials

shop

verkeer

Van Vliet Trucks Holland B.V. biedt te koop aan: Mooie MAN TGM 18.240 uit 0, Meer informatie...

Cadeaubonnen
Breed Assortiment
Relatiegeschenken

Mercedes-Benz Trucks

 

 
Voor- en achtekant van de nieuwe Fiat Doblò.

Geplaatst op 18 November 2009, 09.45 uur


Nieuwe Fiat Doblo en Doblo Cargo

Fiat heeft haar succesvolle Doblò vernieuwd. Dit model, dat op de markt wordt gebracht als praktische, ruime 7 persoons familiewagen is er eveneens in bestelwagenuitvoering Doblò Cargo.
In vergelijking met de vorige Doblò, waarvan er een miljoen van zijn verkocht, is de nieuwe versie compleet veranderd qua design, motoren en technische specificaties.


De bumperpartij en voorruit zijn geïntegreerd in de body. Een elegante neus en hoge wielkasten dragen bij aan zijn sterke uitstraling. De lijnen aan de achterpartij benadrukken de grootte van de eenvoudig te bereiken laadruimte. De rijke hoeveelheid aan glas geeft de nieuwe Doblò een elegante uitstraling. Door het gebruik van diverse kleuren en materialen, is het interieur zowel functioneel als een prettige en comfortabele leefomgeving.

De Fiat Doblò biedt keus uit 4 motoren: een 95 pk benzineblok en 3 diesels met vermogens van 90, 105 en 135 pk. Later komt daar een milieuvriendelijke bi-fuel Natural Power versie (aardgas en benzine) bij en een dieselmotor welke gekoppeld zal zijn aan een gerobotiseerde versnellingsbak. Alle motoren garanderen voldoende en soepele trekkracht, laag geluidsniveau, lage operationele kosten (brandstofverbruik en onderhoud), betrouwbaarheid en respect voor het milieu. De motoren zijn beschikbaar in Euro 4 en 5 versies en bieden het Start&stop systeem om een lager verbruik te garanderen. De nieuwe Fiat is ‘best in class’ in termen van lage emissie-uitstoot, maar ook qua ruimte. Dat is te danken aan het nieuwe platform; meer passagiersruimte (wielbasis is 2.755 mm en daarmee de grootste in zijn segment), een bagageruimte van 790 liter, gereduceerde CO2-uitstoot (129 g/km bij de 1.3 MultiJet 90 pk motor: de laagste in zijn categorie), de standaard veiligheidsvoorzieningen én het praktische interieur waarbij de stoelen niet alleen omgeklapt, maar ook eenvoudig uit de auto genomen kunnen worden.

Atw.nl Headlines
Atw.nl Headlines

Nieuwe 7G-TRONIC automaat op Sprinter

Truckverkoop 2011 ruim 30 procent in d...

Officiele ingebruikstelling 100% bioga...

Roordink krijgt erkenning voor duurzaa...

Voorzichtig herstel trailermarkt in 2011

20 jaar Renault Magnum, de legende duu...

De Rooy wint DAKAR 2012 met IVECO Strator

Van Vliet Trucks doneert aan Bart de ...

Wezenberg als eerste de weg op met Sc...

Olaf de Bruijn directeur RAI Vereniging




alles weergeven


bijgesloten foto's bekijken
reactie op artikel geven
terug naar hoofdpagina

© Atw.nl - Copyright 2006-2012, All right reserved. Peters Uitgevers Mij. B.V.