<

ATW.NL NAVIGATION:

INLOGGEN

ADVERTENTIE PLAATSEN?

UW VOERTUIGEN

CONTACT

 

 

gebruikersnaam

wachtwoord

 

home

verkoopsuccessen

used trucks

test archief

bouwmachines

specials

shop

verkeer

Van Vliet Trucks Holland B.V. biedt te koop aan: Mooie DAF 95 XF 430 uit 2001, Meer informatie...

Cadeaubonnen
Breed Assortiment
Relatiegeschenken

Mercedes-Benz Trucks

 

 

Geplaatst op 16 Juli 2009, 11.06 uur


MAN investeert fors in Sinotruk

Recent heeft truckfabrikant MAN een groot belang in Chinese branchegenoot Sinotruk genomen.
MAN koopt voor 560 miljoen Euro 25 procent plus één aandeel van het Chinese bedrijf. Truckbouwer MAN wordt net als zijn concurrenten fors geraakt door de wereldwijde recessie, doordat de vraag naar vrachtwagens sterk is teruggelopen.

Men hoopt door middel van deze strategische zet te kunnen profiteren van de plaatselijke expertise, het verkoopnetwerk en de fabrieken van Sinotruk. Deze samenwerking legt de basis voor een nieuwe serie zware vrachtwagens die speciaal voor de opkomende markten worden ontwikkeld, verklaarde topman Håkan Samuelsson van MAN afgelopen woensdag. Dit samenwerkingsverband komt voort uit de goede relatie die beide partijen met elkaar hadden afgelopen jaren.

Sinotruck is marktleider in China in het segment zware trucks en heeft de merken HOWO, Sitaier King, Sitaier, Huanghe Commander in zijn gamma.

Atw.nl Headlines
Atw.nl Headlines

Emoss NL produceert elektrische bedrij...

VDL Bus & Coach levert superluxe Futura’s

Kippertransport Ballast Nedam naar BUKO

Nog enkele dagen om een nieuwe truck t...

De nieuwe Mercedes-Benz Antos voor het...

Met Pon in de toekomst

Renault lanceert de 8x4*4

RoAd viert jubileum met huisshow

Vervroegde openstelling rijstrook A12 ...

Connekt lanceert Lean and Green Star


Emoss NL produceert elektrische bedrijfswagens
Aan het Innovatiepark in Oosterhout, langs de A59, is Emoss gestart met de productie van elektrische powertrains en bussen, trucks en taxi's. Emoss zal dit jaar zijn r&d-unit vestigen op de Automotive Campus in Helmond. Emoss zal powertrains leveren en inbouwen maar zal ook onder eigen label elektrische voertuigen op de markt brengen.

© Atw.nl - Copyright 2006-2012, All right reserved. Peters Uitgevers Mij. B.V.

müzik dinle müzik dinle klip izle deutsch porn free porn free porn